Autopatrol Security

logo AUTOPATROL

Autopatrol Security GPS

www stránky výrobce:  http://autopatrol.cz

Jsme montážní partner Autopatrol Security.


Váš automobil v bezpečí

GPS lokalizátor Autopatrol Security umožňuje střežit automobil a zároveň vzdáleně ovládat zařízení ve vozidle prostřednictvím mobilního telefonu.

V případě odcizení nebo napadení vozidla vás GPS lokalizátor upozorní telefonátem a zaslanou SMS.

autopatrol_unit

Snadné ovládání
– mobilní aplikace s podporou iOS & Android

Mobilní aplikace Autopatrol Security byla vyvíjena s jediným cílem – zjednodušit uživatelům ovládání GPS lokalizátoru. Vyberete funkci, stisknete tlačítko a aplikace se o vše potřebné postará za vás.

iphone

Žádné měsíční poplatky

Uživatel komunikuje prostřednictvím svého mobilního telefonu s GPS lokalizátorem instalovaným ve vozidle. Díky této přímé komunikaci nemusí uživatel platit žádné poplatky za ochranu vozu asistenční agentuře.

Poznámka: Součástí balení je předplacená SIM karta Vodafone s nabitým kreditem 200 Kč (SIM lze dodatečně převést u Vodafone na nulový paušál nebo můžete použít SIM kartu od jiného mobilního operátora). SIM karta je při montáži vložena do GPS lokalizátoru instalovaného na skrytém místě ve vozidle. Uživatel zaplatí vždy pouze cenu odeslané SMS zprávy z GPS lokalizátoru – například zjištění momentální polohy vozidla je 1 odeslaná SMS zpráva v hodnotě 1,60 Kč bez DPH (z ceníku Vodafone – předplacená SIM karta).

Kde všude systém funguje?

Lokalizace a zabezpečení vozidla funguje po celém světě a to díky nastaveným roamingovým službám na přiložené SIM kartě.

Sleva na havarijní pojištění

Majitelé systému Autopatrol mohou uplatnit slevu ve výši až 15% na havarijním pojištění (například u Allianz pojišťovny, České pojišťovny aj.).

Záruka kvality

Zařízení vyvíjíme a vyrábíme v České republice. Máme více jak desetileté zkušenosti v oboru automotiv a vždy maximálně dbáme na kvalitu výroby a použitých komponent. Každý vyrobený kus podléhá přísné výstupní kontrole. Samozřejmostí je také certifikát výrobku dle evropské směrnice pro motorová vozidla EHK10. Dnes již desítky tisíc zákazníků z více jak dvaceti zemí světa oceňují denně kvalitu a spolehlivost našich výrobků.

Souhrn hlavních funkcí a vlastností:

Snadné ovládání
Ovládejte zařízení snadno pomocí mobilní aplikace (podpora iOS, Android) nebo využijte ovládání formou SMS zpráv (podpora všech mobilních telefonů).
Provoz bez měsíčních poplatků
Díky přímé komunikaci neplatíte žádné měsíční poplatky asistenční agentuře.
Zobrazení polohy na mapě
Jedním kliknutím se podívejte, kde se váš vůz nachází.
Maximální ochrana soukromí
Nikdo jiný, kromě majitele a jím pověřených osob, nemůže vozidlo sledovat.
GPS střežení vozidla
Při odcizení vozidla vás jednotka upozorní telefonátem a varovnou SMS zprávou.
Možnost připojení SOS tlačítka
Při stisknutí SOS tlačítka jednotka informuje předem definovaná telefonní čísla o kritické situaci a zároveň zašle polohu vozidla.
Možnost propojení s autoalarmem
V případě propojení s autoalarmem vás GPS lokalizátor ihned informuje o napadení vozidla.
Možnost připojit záložní akumulátor
Při odpojení autobaterie vám záložní akumulátor umožní sledovat vozidlo dalších 48 hodin.
Dálkové ovládání zařízení ve voze
Integrované relé vám umožňuje dálkově ovládat zařízení a elektrické obvody ve voze (např. externí topení, sirénu, výstražná světla atd.).
Malé rozměry
Malé rozměry usnadní dokonalé ukrytí jednotky ve voze. Zloděj tak nebude mít ani tušení, že vůz sledujete.
Snadná instalace do vozidla
Montáž nevyžaduje složité zásahy do elektroinstalace vozidla.
Nízká elektrická spotřeba
Zařízení je energeticky nenáročné a umožňuje vám aktivovat sleep mode s nulovým odběrem (vhodné např. pro dlouhodobé garážování vozidla).
schema1
schema2
schema3
schema4