Mobilní telefony

Mobilní telefony

Prodáváme nové mobilní telefony.
Pouze z České oficiální distribuce.
Telefony mají české záruky 24 měsíců u českých oficiálních záručních servisů.
Nemáme a nejsme internetový web shop.

Rádi Vám zpracujeme cenovou nabídku na jakýkoliv Vámi požadovaný mobil, a sdělíme Vám plusy a mínusy daného modelu dle našeho názoru a skutečností.
Doporučujeme Vám si aktuální cenu a dostupnost s námi odsouhlasit telefonicky nebo emailem.
Mobil:+420 602555777 , duomobil@duomobil.cz
Ceny v nabídce většinou Vám uvádíme v Kč s DPH 21%.

Jsme plátci DPH.


Mobily z šedého dovozu u nás neprodáváme!

Co je to šedý dovoz?

Mobilní telefony v našem prodeji pochází výhradně od společností, které jsou oficiálními distributory dané značky na českém trhu. Jako šedý dovoz označujeme zboží, které bylo na naše území dovezeno z jiných zemí Evropské unie či z dalších třetích zemí. Tyto výrobky mají obvykle nižší cenu.

Proč je šedý dovoz nebezpečný?

U výrobků z našeho prodeje Vám garantujeme (pokud si vysloveně nevyžádáte mobil jiné distribuce ,a tuto skutečnost Vám uvedeme na faktuře ), že jej v případě poruchy v záruční době můžete nechat opravit ve všech autorizovaných střediscích daného výrobce. U zboží ze šedého dovozu sice máte dle zákona nárok na dvouletou záruční dobu, ale opravu vám neprovede licencovaný servis výrobce, ale pouze prodávající. V praxi se objevila řada případů, kdy dovozce šedého zboží po několika měsících uzavřel či přesunul svůj obchod, čímž se zákazníkům ještě více ztížila či znemožnila reklamace.

Jakých výrobků se problém šedého dovozu týká?

Nejčastěji se se šedým dovozem setkáváme u mobilních telefonů. Někteří výrobci vyrábí odlišné verze pro různé světové trhy. Některé modely mobilů pro různé světové trhy mají odlišné parametry síťě GSM , LTE apod. U Duo mobil s.r.o. máte jistotu již od roku 1999, že zakoupíte výrobky nejvyšší kvality, které pochází z oficiální distribuce pro Českou republiku.

Šetřete na správném místě…

V současné době představuje pořízení chytrého telefonu často investice přesahující i deset tisíc korun. S tím, jak se z mobilů staly elektronické diáře, multifunkční zařízení nahrazující přehrávače hudby a kompaktní fotoaparáty, roste i sofistikovanost těchto zařízení a v případě poškození či poruchy i náklady na jejich opravu. V případě telefonu ze šedého dovozu vždy riskujete, že jako zákazník zaplatíte opravu z vaší kapsy.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..